3D Modelleme ve Tasarım

3D (Üç Boyut) Nedir?

Bir resmin yada görüntünün; derinliğinin, genişliğinin ve yüksekliğinin olması halidir. Ancak bilgisayarda genelde, gerçek hayata yakın görüntülere bu isim verilmektedir. Örneğin bir bilgisayar oyununda, odalarda dolaşabiliyor ve nesnelere istediğiniz açıdan bakabiliyorsanız, bu oyun 3D oyunlar kategorisinde kabul edilir.

Bunun dışında, mimari, endüstriyel ya da tanıtım maksatlı 3D grafikler hazırlayan programlar da mevcuttur. Bir koltuğun, evin ya da bir makinenin parçasının üç boyutlu hazırlanmış çizimi, nesneyi gerçeğe yakın gösterdiğinden, üretim öncesinde birçok avantaj sağlamaktadır.

 

Kinetix firması adı altında 3ds Max ver.1.0 itibarı ile 3 boyutlu çalışmalar üreten firmamız Türkiye'de 3ds Max in yayılmasına ciddi katkı sağlamıştır.

3ds Max ver.3.0 için kaplama plugini geliştiren firmamız çeşitli animasyon ve modellemeler'de yapmıştır, 3 boyut alanında Flash'ın popüler olduğu dönem de üç boyutlu web tasarımlar da geliştirilmiştir.

3 boyutlu çalışmalara talep doğrultusunda devam etmekteyiz, her türlü proje ve kısa reklam filimi effektleri için istek ve taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Firma olarak 3 boyutlu mimari ve sanatsal alan tasarımlar, logo animasyon, film giriş animasyonları veya tüm prodüksiyon işlerinizi yapmaktayız.

3D Modelleme ile artık gerçeğe yakın çalışmalar yapmak mümkündür, günümüzde çoğu film, dizi vb. çalışmalar görsel stüdyolarda hazırlanmaktadır.

  Memnuniyet   Hizmet   Tesis
  Konum   Hijyen   Kalite

 

Hemen Teklif İste . Biz Sizi Arayalım .

 

production solutions
  • Destek Aktif
  • Canlı Sohbet