Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk,

Sosyal sorumluluğumuzu bir kalite kriteri olarak görmekteyiz, ayrıca firma olarak vizyon, misyon ve değerlerimiz ile hedefe ulaşmayı amaç edindik.

Eyfelsoft olarak sosyal sorumluluk görevlerinde üzerimize düşen her türlü görevi verimliliğe odaklı, riskleri önceden tespit ederek önleyici yaklaşımlar geliştiren proaktif bir anlayış. İş yapış biçimimiz, tüm kaynaklarımıza bakış açımız bu odaktan hareketle şekilleniyor. Tüm çalışmalarımızda, sınırlı kaynakları etkin ve basiretli bir şekilde değerlendirmek ve sürdürülebilirlik yaklaşımı içinde kalıcı değerler üretebilmek amacındayız.?

Çevresel ve toplumsal projeleri desteklemenin ve uygulamanın yanı sıra, güven ve bilinç ile ülkemizin gelişimini destekliyor ve yarınlara parlak fikir, huzur ve teknolojide hak ettiği değerlere en kısa zamanda ulaşmasını temenni ediyoruz.

Eyfelsoft olarak vermiş olduğumuz hizmetlere %99.9 garanti vermekteyiz, her türlü projeniz için gizlilik ve müşteri memnuniyeti önceliğimiz olmuş, ilkeli iş ahlakını benimseyen bir kuruluş olmak dürüstlük ve aktif iş gelişimini takip ederek olacağının da bilincinde ve farkındayız.

  Memnuniyet   Verimlilik   İçerik
  Güvenlik   Destek   Dürüstlük
  Garanti   Kalite   Hedef

Uluyol Caddesi Anadolu İş Merkezi K.4 N.17/41
PK.16250 Osmangazi/Bursa

Müşteri Hizmetleri 0850 466 0 666

developer&design
  • Destek Aktif
  • Canlı Sohbet