Fotoğraf & Prodüksiyon

Profesyonel Fotoğraf & Prodüksiyon Hizmetleri

Havadan Çekim Tanıtım Filmi 3D Video Çekim

Profesyonel bir stüdyoda, göz kamaştıran ışıklar, siz ve objektifin arkasında önemli moda, ürün, mekan, düğün ve portre vb. fotoğraf müdavimi Eyfelsoft ile harika ve muhteşem profesyonel fotoğraf çekimi'ne ne dersiniz?

Muhteşem bir fotoğrafın oluşması kolay olmamaktadır, son teknoloji cihazlar dahi olsa yinede başarılı bir fotoğraf çekeceğiniz anlamına gelmez.

Düğün, Nişan diğer fotoğraf teleplerinizi burdan yapabilirsiniz. (Fotoğraf hakkında bilgi için sayfayı kaydırınız)

Fotoğraf Talep Formu  

 

Fotoğraf Çekim ile İlgili Bilgiler

Profesyonel bir Fotoğraf ışık, yansımalar, gölgeler, kadraj gibi hatta ortam rengi gibi bir çok neden ile yakından alakalıdır, peki sadece bunlar mı tabi ki değil? Bir çok neden iyi bir fotoğrafın ortaya çıkmasını sağlar.

Teknolojinin gelişimi ile geniş açı lensler daha iyi lens seçenekleri ile çeşitli fotoğraf kareleri elde etmek mümkündür, fotoğraf karesinde donuk kareleri tercih edenler olduğu gibi sıcak renkleri tercih edenlerde mevcuttur açıkçası fotoğraf bir sanattır lakin öncelik kişinin isteği ve hoşlandığı sonucu elde etmek ve renkleri bilmektir.

Ülkemizde maalesef her işte olduğu gibi yapılan bu iş sektöründe 'de hafife alınmakta dır ve ne var ki bunu bende yaparım diyen zihniyet türemekte dir, kendilerine burdan başarılar diliyoruz.

PAKET ADI GÜN HARCIRAH DİJİTAL KAYIT MASRAF FİYAT TALEPET
Foto PK1 SAAT 10 ADET 15000 TL 1.00000 TL / 1 SAAT
Foto PK2 SAAT 25 ADET 20000 TL 1.75000 TL / 2 SAAT
Foto PK4 SAAT 30 ADET 30000 TL 2.50000 TL / 4 SAAT
Düğün FOTO 1 GÜN 15000 TL 1.50000 TL / SÜRELİ
Nişan FOTO 1 GÜN 15000 TL 1.25000 TL / SÜRELİ

• Fotoğraf çekimi Profesyonel ciddi bir iştir, özel çekim istekleriniz için fiyatlandırma isteyiniz ayrıca bknz. Gökyüzü Tanıtım Filmi  
• Fiyatlara KDV dahil değildir.
• Yol ve Harcırah masrafları ayrıca talep edilir.

Fotoğraf Çekimi ile İlgili Genel Teknik

• Işığın rengi ışık kaynağının rengine göre değişiklik gösterir.İnsan gözü ışık kaynağının rengindeki değişikliklere adapte olabilir ve sonuçta ister gölgede, ister doğrudan güneş ışığında isterse parlak ışık altında olsun beyaz objeleri beyaz görür. Filmli kameralarda kullanılan filmin aksine dijital kameralar resimleri ışık kaynağının rengine göre işleyerek bu ayarlamanın bir benzerini yapabilmektedir.Bu işlem "beyaz ayarı" olarak bilinir, ışığın rengi ısısıyla ilgilidir ve ışığın ısısı KELVİN (K) ile gösterilir.

• Ana ışık kaynağı olan güneşin, gündoğumunda renk sıcaklığı 3100-4300 Kelvin, gün ortasında 5000-7000 Kelvin, kapalı-bulutlu bir havada 6000-8000 Kelvin ve günbatımında 2500-3100 Kelvin arasında değişir.

• Kelvin dereceleri 5500 K nın altına doğru indiğinde renk spektrumunun sıcak tonlarına doğru gideriz yani sarı, yeşil, turuncu ve kırmızı renkler fotoğrafımıza hakim olmaya başlar. 5500 K üstüne çıkıldığında ise soğuk tonlara yani mavi renge doğru gidilir. Yapay ışık kaynakları floresanlar yeşil, tungsten ev ampulleri sarı tonlu aydınlatmalar yaparlar, filmli makineler zamanında objektifin önüne renk derecelerini dengeye getiren mavi ya da sarı tonlu filtreler kullanıyorduk, şimdi ise digital fotoğraf makinemize kullandığımız ışık kaynağının türünü seçerek beyaz ayarı yapıyoruz.

 

Hemen Teklif İste . Biz Sizi Arayalım .

 

photographer by
  • Destek Aktif
  • Canlı Sohbet