İsteğe Göre Özel Yazılım!

Yazılım Nedir?

Yazılım, elektronik aygıtların belirli bir işi yapmasını sağlayan programların tümüne verilen bir isimdir. Bir başka deyişle, var olan bir problemi çözmek amacıyla bilgisayar dili kullanılarak oluşturulmuş anlamlı anlatımlar bütünüdür. Yazılım için çeşitli diller mevcuttur. Bunlardan bazıları C, C++, Pascal ve Java'dır. Bilgisayar yazılım türleri Bilgisayar yazılımları genel olarak 3 ana grupta incelenebilir.

- Bunlar -

1. Sistem Yazılımları (System Software): Bilgisayarın kendisinin işletilmesini sağlayan, işletim sistemi, derleyiciler (compilers) (Yazılım programında, yazılan programı makine diline çeviren program), çeşitli donatılar (facility) gibi yazılımlardır.

2. Uygulama Yazılımları (Application Software): Bu kullanıcıların işlerine çözüm sağlayan örneğin çek, senet, stok kontrol, bordro, kütüphane kayıtlarını tutan programlar, bankalardaki müşterilerin para hesaplarını tutan programlar vs. gibi yazılımlardır.

Bütün sistem programları içinde en temel yazılım işletim sistemidir ki, bilgisayarın bütün donanım ve yazılım kaynaklarını kontrol ettiği gibi, kullanıcılara ait uygulama yazılımlarının da çalıştırılmalarını ve denetlenmelerini sağlar.

3. Çevirici Yazılımlar: Herhangi bir dilde yazılan programı makine diline çeviren yazılımlardır.

Makine dili ise, işlemcinin verilen komutlar doğrultusunda çalıştırılmasını sağlayan ve işlemci mimarisine göre değişen en alt seviyedeki programlama dilidir. Assembly Örnek: 10110000 01100001 (Altı haneli ondalık: 0xb061) gibi.

 

Neden Eyfelsoft'u Tercih Etmeliyim?

Eyfelsoft olarak sürekli olarak sektörde imkansız olan projeler maalesef diyerek tarafımızca çözüme kavuşturulmuştur, her türlü yazılım yapan firmamız bünyesinde Java Uzmanı, C ve C++ Uzmanı, Profesyonel PHP Zend, ASPX, C# vb. nerdeyse tüm yazılım dilleri ile yazılım geliştirmekteyiz.

Her türlü cihaza yazılım yapan firmamız günümüzde popüler tüm cihazlara uyumlu yazılımlar geliştirmektedir, siz yeter ki isteyin.

Başlıca işletim sistemleri Mac OS, Windows ve Linux te çalışabilecek sistemler ve yazılımlar geliştirmekteyiz.

Özel projelerinizi tüm platformlarda çalışır hale getiriyoruz, gerekli tüm sistem altyapısı ile sizlere hizmeti firmanızın tam işleyişine kadar sağlıyoruz. Güvene dayalı çalışmamız da çok idaalıyız, sistemleriniz için %99.9 garanti ve geri ödeme sözü vermekteyiz.

 

Her hangi bir firma veya kurum günümüzde tüm verilerini büyük database (veri depolama) sunucularında tutar bu sunucuların hepsini kontrol eden ise yine yazılımdır.

Yazılım sadece veri depolama araçları için kullanılmaz aynı zamanda hayatı kolaylaştıran uçak, helikopter, dolap, microdalga fırını, cnc vb. nice cihazlarda yazılım mevcuttur, çok yakın bir zamanda kendi kendine giden araçlar yollarda görmeye başlayabiliriz.

Evet, günümüzde yazılım kodlarıda sürekli geliştirilmektedir. Bu yüzden yazdırdığınız özel program da sürekli yenilenmesi ve güncellenmesi gereklidir veya işletim sistemi windows (yaygın) eski sürümlere katkı sağlayabildiği kadar programınız çalışacaktır.

  Güvenlik   Raporlama   Memnuniyet
  Destek   Kalite   Garanti

Ülkemizde yazılım konusunda maalesef istenen seviyede değiliz, öğretim müfradatında hala eski yazılım öğretilmekte veya sürekli geri kalınmakta dır umarız bu düzen bir an önce değişir ve yazılım konusunda ülkemiz hak etiiği değere kavuşur ve standartlarını belirler.

Unutmadan tüm işsizlere iş bulma vaadi ile eğitim verilip ülkede bir çöp yığını yapmak ne ülkeye bir fayda sağlar ne de o eğitime katılana! on olarak sosyal hizmet adı altında bu çalışmalara son verilmeli dir (öğrenme kursları hariç).

 

Hemen Teklif İste . Biz Sizi Arayalım .

 

software development
  • Destek Aktif
  • Canlı Sohbet