AdCheck Google

Google Reklamı Vermek - adCheck

Google reklamları performans tabanlıdır, yüksek performans gösteren bir reklam ile daha düşük maaliyet elde edebilirsiniz, nasıl mı?

Google kalite puan sistemi ile çalışır ve sitenize alaka düzeylerine kadar bir hesaplama algoritması ile sitenizi reklamınızı değerlendirir ve ücret belirler.

Reklam içeriğide önemlidir çeşitli arama kriterlerine kadar reklamlarınız görüntülenir veya görüntülenmez genelde görüntülenmeme sebebi bu konuda uzman olmamanız dır.

Google reklamlarınız Örnek: (Alman Kurdu) ile bir dil eğitim kurumunun (Almanca Eğitim) kelimeleri çakışabilir (gereksiz maaliyet ödemek istermisiniz?), sürekli ortalama yönetiminizi uzman bir google çözüm ortağı olan eyfelsoft ekibi ile rahatlıkla yönetebilirsiniz.

adCheck yani Google reklam hizmetlerinizi uzman ekibimiz ile daha verimli hale getirin.

Müşteri portföyünüzü büyütün doğru hedfleme ile karmaşık Google reklamlarınızı hatalı kullanmayın hem para hem zaman kaybetmeyin, işin uzmanı adCheck ekibi sizlere bu konuda son derece keskin bilgiler ve analiz raporları sunar sizlerde sadece işinize odaklanırsınız.

 

Not : Google, 2016 yılı Şubat ayında yaptığı güncelleme ile birlikte reklam alanlarını değiştirmiştir. Buna göre, arama sonuçlarında üst tarafta bulunan reklam veren sayısı 3'ten 4'e çıkarılmış, sağ sütunda yer alan reklamlar kaldırılarak sadece alışveriş reklamları yer almıştır. Arama sonuç sayfasının en alt kısmında ise 3 adet reklam alanı açılmış böylece toplamda anahtar kelime rekabetine bağlı olarak maksimum 7 adet reklam alanı belirlenmiştir.

 

Nasıl Çalışır ?

Tıklama başına maliyetler, sektöre göre değişkenlik gösterir ve sektördeki rekabete göre belli olur. Reklam veren, reklamı için bir bütçe belirler ve ödeme yapar. Reklamların görüntülenmesi ücret gerektirmez; yalnızca tıklama başına, belirlenen ücret ödenen miktardan düşülür.

1 Milyondan fazla işletme Google Reklam kullanıyor Doğru Zamanda, Doğru Yerde Olun! Bırakın yeni müşteriler kapınıza gelsin.

adCheck Reklam Paketleri

Süreli Kullanım ve Bir Ay Taahhütlü Ön Ödeme Tarifeler

PAKET ADI ZİYARETÇİ KONUM RAPORLAMA adCheck HİZMET BEDELİ REKLAM BEDELİ TALEPET
adCheck A-100 80 Click 20,00 TL 100,00 TL / SÜRELİ
adCheck A-200 175 Click 50,00 TL 200,00 TL / SÜRELİ
adCheck C-400 375 Click 100,00 TL 400,00 TL / SÜRELİ
adCheck C-500 500 Click 100,00 TL 500,00 TL / SÜRELİ
adCheck S-1500 1875 Click 100,00 TL 1.500,00 TL / SÜRELİ
adCheck S-2000 3100 Click 100,00 TL 2.000,00 TL / SÜRELİ
adCheck Kurulum Hizmet 400,00 TL 400,00 TL

• Ücretlere KDV dahil değildir.
• Seçtiğiniz Paket haricinde sonda yer alan kurulum ücreti ayrıca tahsil edilir.

Teknik Analizi

adCheck ekibi uzmanları tarafından sürekli yapılan araştırma ve internet kullanıcı trendleri analizlerine göre reklamlarınız sürekli güncellenir. Hedef kitlenize ve ürünlerinize uygun olarak kampanyalarınız güncel gelişmelere (etkinlikler, özel günler hatta haberler) göre düzenlenir.

Arama sonuçlarının dışında ürünlerinizin hedef kitlesine yönelik web siteleri bulunarak site hedefli (site targeting) özel kampanyalar düzenlenir. Geniş kitlelere kolayca ulaşılır, düşük maliyetle yüksek geri dönüş oranları elde edilir.

Google AdCheck Ücretlendirme

1 Milyondan fazla işletme Google Reklam kullanıyor Doğru Zamanda ve Doğru Yerde Olun! Bırakın yeni müşteriler kapınıza gelsin.

Google reklam fiyatları manuel ve otomatik ödeme seçenekleri ile çalışır.

Yapılan ödemeden sonra fiyatlandırma Google reklam politikalarına uygun olmalıdır eğer uygun ise bir çok kritere bağlı olarak tıklama başına ücret ödemeye başlarsınız ve reklamınız yayınlanır. Peki bu kadar kolay mı? Tabii ki değil? Google reklamları uzman bir ekip tarafından takip edilmemesi durumunda reklamınız ancak %25 bir kitleye ulaşır ve %75 ise para kaybedersiniz, iş te bu yüzden reklam partnerleri seçmelisiniz.

Tıklama başına ücreti etkiliyen sebepler
  1. Site içerik durumu ve özgün içerik olmaması
  2. Site kalite puanı
  3. Reklamınızın tam olarak siteniz ile eşleşmemesi
  4. Rakiplerinizin kalite puanları

 

Hemen Teklif İste . Biz Sizi Arayalım .

 

developer&design
  • Destek Aktif
  • Canlı Sohbet