SüperPBX Santral Otomasyonu

SüperPBX IP Sanal Santral Çözümlerinde Otomasyon Hizmeti

SuperPPX IP Santral Otomasyonu geleneksel bildiğiniz fiziki santrallerden ve bir çok ip santralden çok daha üstün özelliklere sahiptir, var olan çağrı bekletme, çağrı aktarma, yönlendirme gibi temel özelliklerin tümünü içinde bulunduran IP santral ayrıca, gelişmiş IVR ile çağrı karşılama, sesli mesaj bırakma, ses kaydı tutma, çağrıları sıraya koyma, sırada bekleyen kişi sayısı belirtme, ortalama bekleme süresi belirtme, mesai saatlerine göre farklı karşılama seçeneği, callcenter özelliği ve detaylı raporlama gibi daha çok sayıda gelişmiş özelliklere sahiptir. SüperPBX Sanal Santral sunucu üzerinde kurularak çalışan bir yazılımdır en ileri seviyede client otomasyonu ile benzersiz bir keyif sunmaktadır.

SüperPBX Sanal Santral Neler Sağlar?

SüperPBX Sanal Santral her ölcekte müşterilerin ihtiyaclarına cevap verebilecek gelişmiş bir IP santral çözümüdür. Birden çok şubesi olan işletmeler SüperPBX Sanal Santral ile yerleşim bölgesi fark etmeksizin tüm şubedeki çalışanları ile aynı bina içindeymiş gibi dahili bazlı ücretsiz görüşme gercekleştirirken diğer yönlere ise en uygun tarife üzerinden konuşma imkanı ile iletişim giderlerinde %60 ile %75 e varan tasarruf ederler. Genel olarak sınırsız dahili harici hat kapsitesi, İletişimde kolaylık, yüksek performans, hatasız çalışma, bakım maliyetlerinde tasarruf sağlar, santral servislerine bağımlı kalmadan çalışma imkanı sağlar. Tamamen yazılım olarak çalışan SüperPBX Sanal Santral donanım özellikleri bilindik markalara göre çok daha ekonomik ve özelliklidir. Ayrıca bilindik santrallerde var olan yıllık veya aylık bakım ücreti, arıza, kablolama ve kapasite artışlarında yeni donanım masrafları olmadığı için bütçenize büyük ölçüde katkı sağlar. Yapılan yatırımı sağladığı tasarruf ile kısa sürede geri kazanırsınız.

Alırken Kazanın

Standart özeliklere sahip analog bir santrali satın almak için on binlerce lira verirken, şimdi gelişmiş özelliklere sahip SüperPBX Sanal Santralleri 350 TL'den başlayan fiyatlarla satın alabilir, veya 29 TL'den başlayan fiyatlarla kiralayabilirsiniz.
Sınırsız dahili sınırsız harici hat kapasiteli santral fiyatları için fiyat listesini inceleyebilirsiniz.

Gelişmiş Özelliklerle Müşterilerinizi Şaşırtın

SüperPBX Sanal Santral ile sizi arayan müşterilerinizi şaşırtın. SüperPBX Sanal Santral ile çağrı transferi, çağrı bekletme, çağrı alma özeliklerinin yanı sıra gelişmiş olarak sesli mesaj, gelen çağrılarda çağrıları sıraya koyma, bekleyen çağrı sırası ve ortalama bekleme süresi belirtme, bekleme sırasında firmanıza özel tanıtıcı single dinletme, bekleyen çağrıları belirlenen süre sonra kapatıp geri arama gibi başka bir çok özellikten yararlanabilirsiniz. Bu özellikleri kullanarak kimliğinizi ön plana çıkartmış olursunuz.

Tek Numara İle Sınırsız Çağrı İmkanı

İşletmenizde yeterli telefon hattı yoksa yeni iş fırsatlarını kaybetme riskiniz her zaman vardır. Sabit hatlarınızı SüperPBX'a taşıyarak SIP uyumlu hale getirmeniz fiziki sınırları ortadan kaldırıp size daha fazla eşzamanlı çağrı fırsatı sağlayacaktır. SIP uyumlu sabit hattınızı SüperPBX Sanal Santral üzerinde çalıştırarak sınırsız eşzamanlı çağrı alıp gönderme imkanı yakalar ve bir çok gelişmiş özelliği ücretsiz olarak kullanmış olursunuz. Gelen çağrılarınızı sıraya alarak bekletebilir, bekleyen kişiler arasında kaçıncı sırada olduğunu, ortalama kaç dakika hatta bekleyeceğini anons edebilirsiniz.

Dünyanın Her Ülkesinden Santraliniz Üzerinden Özgürce Konuşun

SüperPBX Sanal Santral ile artık ofis dışında olsanız bile ofisinizdeymişiniz gibi çalışabilirsiniz.
Tatil, seyahat veya evinizde olmanız hiç fark etmez. Masa telefonunuzu ister cep telefonunuzda ister tablet veya bilgisayarınıza kuracağınız Softphone uygulaması ile çalıştırabilirsiniz. Üstelik hiçbir ödün vermeden.

Yüzlerce Şübeyi Tek Santralden Yönetin

Farklı noktalardaki şubelerinizi yerleşim bölgesi fark etmeksizin tek santral üzerinden yönetebilir, tüm santral ihtiyaçlarını Merkezi Santral sistemi üzerinden karşılayabilirsiniz, böylece tüm şubelerinize ayrı ayrı santral yatırımı yapmadan her şube için ayrı ayrı servis ücretleri ödemeden, büyük ölçüde tasarruf edersiniz. Tüm şubeleriniz dahili hatlar üzerinden kendi aralarında tamamen ücretsiz görüşebilir, birbirlerine çağrı aktarıp alabilirler. Tüm şubelerinize gelen toplam çağrı adedini, bu çağrıların ne kadarının cevaplandığı, sizi arayanların çağrı cevaplanana kadar ne kadar hatta bekletildiğini, kaç kişinin kuyrukta beklediği sırada çağrıyı sonlandırdığı gibi verileri anlık olarak görüntüleyip raporlayabilirsiniz.

 

Süper Sanal Santral'de ile Tam Santral Otomasyonu

SMALL
Küçük ölçekli işletmeler için
  MIDIUM
Küçük ve Orta ölçekli işletmeler için
  LARGE
Orta ve Büyük ölçekli işletmeler için
  X-LARGE
Büyük ölçekli işletmeler ve çağrı merkezleri için
DAHİLİ HAT SAYISI 0 - 4 / arası   5 - 12 / arası   13 - 30 / arası   30 - 1.000 / arası
EŞ ZAMANLI ÇAĞRI SAYISI (Dış Hat) Sınırsız   Sınırsız   Sınırsız   Sınırsız
SANAL SANTRAL FİYATI (Bir Defaya Mahsus) 750 TL   1.250 TL   2.350 TL   3.850 TL
SES PAKETİ (IP Santral Kobikom Sunucularında Barınıyorsa Bir Ayda Alınması Gereken En Az Dakika) 500 DK/H.Yöne   1000 DK/H.Yöne   1500 DK/H.Yöne   2500 DK/H.Yöne
SES PAKETİ (IP Santral Kobikom Sunucularında Barınıyorsa Bir Ayda Alınması Gereken En Az Dakika) 36 TL   58 TL   95 TL   142 TL
Dahililer Arası Ücretsiz Görüşme (Şube Dahil)      
Dahililere Göre Çağrı Geçmişi      
Genel Çağrı Raporlaması      
Çağrı Aktarma      
Çağrı Bekletme      
Çağrı Çekme      
Tüm Görüşmeler İçn Ses Kaydı Tutma      
Arayan Numara Gösterme CLD      
Gelişmiş IVR Robot Özelliği      
Otomatik Arama      
729 Codec Desteği      
Sesli Mesaj      
Mesai Saatleri Belirlenmesi      
Bekleme Müziği      
Zil Grubu      
Çağrı Sıralama      
Fax Desteği      
Dahili Hatlar İçin Durum Göstergesi      
Ön Başvuru Yap      

"Ses, SMS ve İnternet Hizmetleri, BTK Tarafından Yetkilendirilen STH-354 Yetki ve Belge Numarasına Sahip, Kobikom Telekomünikasyon A.Ş Altyapısı Kullanılarak Sağlanmaktadır."

IP Santral'de Ekonomik Kiralama Fiyatları ile Tanışın

SMALL
Küçük ölçekli işletmeler için
  MIDIUM
Küçük ve Orta ölçekli işletmeler için
  LARGE
Orta ve Büyük ölçekli işletmeler için
  X-LARGE
Büyük ölçekli işletmeler ve çağrı merkezleri için
DAHİLİ HAT SAYISI 0 - 2 / arası   3 - 5 / arası   6 - 10 / arası   11 - 24 / arası
EŞ ZAMANLI ÇAĞRI SAYISI (Dış Hat) Sınırsız   Sınırsız   Sınırsız   Sınırsız
SANAL SANTRAL FİYATI (Bir Defaya Mahsus) 24 TL/AY   29 TL/AY   49 TL/AY   79 TL/AY
SES PAKETİ (IP Santral Kobikom Sunucularında Barınıyorsa Bir Ayda Alınması Gereken En Az Dakika) 50 DK/H.Yöne   100 DK/H.Yöne   150 DK/H.Yöne   200 DK/H.Yöne
Dahililer Arası Ücretsiz Görüşme (Şube Dahil)      
Dahililere Göre Çağrı Geçmişi      
Genel Çağrı Raporlaması      
Çağrı Aktarma      
Çağrı Bekletme      
Çağrı Çekme      
Tüm Görüşmeler İçn Ses Kaydı Tutma      
Arayan Numara Gösterme CLD      
Gelişmiş IVR Robot Özelliği      
Otomatik Arama      
729 Codec Desteği      
Sesli Mesaj      
Mesai Saatleri Belirlenmesi      
Bekleme Müziği      
Zil Grubu      
Çağrı Sıralama      
Fax Desteği      
Dahili Hatlar İçin Durum Göstergesi      
Ön Başvuru Yap      

"Ses, SMS ve İnternet Hizmetleri, BTK Tarafından Yetkilendirilen STH-354 Yetki ve Belge Numarasına Sahip, Kobikom Telekomünikasyon A.Ş Altyapısı Kullanılarak Sağlanmaktadır."

Mevcut Sabit Numaranızı Taşıyarak veya EyfelSoft'dan yeni Numara Alarak Aşağıdaki Gelişmiş Özeliklerden Ücretsiz Olarak Yararlanın...

  Ses Kaydı

  Bekleme Müziği   Güvenlik Duvarı
  Konferans Görüşme   Sınırsız IVR   Yönlendirme
  Raporlama   Mobil Kullanım   Her Yerde Kullanın

Sanal Santral Özellikleri

Sanal Santral Nedir?

Sanal Santral sistemi tamamen IP üzerinden çalışan, yönetilen gelişmiş ara yüze sahip dijital IP santral sistemidir. Sistemin esnek yapısı sayesinde birden farklı senaryoda çalıştırmak ve tamamen müşterinin isteğine göre yapılandırmak mümkündür.
Sanal santral sistemi IP telefonlar ile kullanıldığında telefon kablosu kullanılmayıp tamamen internet kabloları üzerinden çalışmaktadır.
Bilgisayar olan her masada internet kablosunun olduğunu varsayarsak dahililerin olduğu her masaya ayrıca telefon kablosu çekmeye ihtiyaç kalmayacaktır. Böylece kablo kalabalığından ve kablo maliyetlerinden kurrtulmuş olursunuz.
Sistem Bilgisayar üzerine kurulan yazılım ve ek modüller sayesinde çalışmaktadır.

Donanım Gerektirmez

Şirketler için Sanal Santral sistemlerinin en önemli özelliklerinden biri donanım gerektirmemesidir. Sanal Santral'de donanım gereksimi olmadığı için klasik santral sistemlerinde olduğu gibi bakım, servis ücreti kablolama gibi ek ücretler ödemez tasarruf etmiş olursunuz.

Sınırsız Dahili Hat

Şirketinizde kullanılan masa üstü telefonları IP telefon olarak tercih ederek sınırsız sayıda dahili oluşturabilirsiniz. Kullandığınız dâhili telefonunuzu internet olan her yere götürebilir evinizde internet bağlantısı yaparak ofisinizdeki gibi dâhili hattınızı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda akıllı cep telefonlarına yüklenen uygulama sayesinde cep telefonunuzu WI-FI ve ya 3G üzerinden santralinizle bağlantı kurarak Dect telefon gibi kullanabilirsiniz. Seyahat halinde cep telefonunuzu dâhili telefonunuz gibi kullanabilir diğer dahilileri arayabilir ve ofisinizdeki dahili hattınız arandığında cep telefonunuzdan cevaplayabilirsiniz.

Gelişmiş IVR Sesli Karşılama

Sanal Santral oldukça gelişmiş IVR sistemine sahiptir. Müşterileriniz sizi aradığında firmanıza özel seslendirme ile onları karşılayabilir, bekleme sırasında onlara dilediğiniz müziği veya ürün tanıtımınızı dinletebilirsiniz.

Dilerseniz mesai saatleri IVR oluşturabilir mesai saatleri dışındaki çağrıları farklı numaraya yönlendirebilirsiniz. Ayrıca size ulaşılamadığında bırakılan sesli mesajları e-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Online Raporlama ve Ses Kayıt

Şirketinizden yapılan tüm görüşmeleri ses kayıt sistemi sayesinde kayıt altına alabilirsiniz. Dâhili abonelere göre gelen ve giden çağrı olarak raporlayabilir, istediğiniz dahiliye veya numaraya göre tüm görüşmeleri geriye dönük dinleyebilirsiniz. Böylece dâhili hatlarınızın yaptıkları tüm görüşmelerinin ayrıntılı raporunu alabilir, yapılan görüşmeleri kontrolünüz altına alabilirsiniz.

Sanal Santral İle Birden Çok Şubenizi Tek Santral Üzerinde Toplayın

Farklı noktalardaki şubelerinizi şehirdışında bile olsa tek santral üzerinden yönetebilir, tüm santral ihtiyaçlarını merkezi santral sistemi üzerinden karşılayabilirsiniz. Böylece tüm lokasyonlarınıza ayrı ayrı santral yatırımı yapmadan, her şube için ayrı ayrı servis ücreti ödemeden büyük ölçüde tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca tüm şubelerinizin aynı noktada gibi davranabilip dahili olarak aralarında tamamen ücretsiz görüşebilir, birbirlerine çağrı aktarıp alabilirler.

Sanal Santral Kullanarak Fax'larınızı e-mail Olarak Alın

Sanal santral sayesinde gelen fakslarınızı e-mail olarak alabilirsiniz. Bu sayede gereksiz kağıt ısrafından kurtulup e-mail olarak aldığınız faksları istediğiniz taktirde yazdırabilir. veya mail gönderebilirsiniz.Ayrıca ofiste olmasanızda mail adresinizi açabildiğiniz he ryerde size gelen fakslara ulaşabilirsiniz.

 

Hemen Teklif İste . Biz Sizi Arayalım .

 

developer&design
  • Destek Aktif
  • Canlı Sohbet