Web Tasarım ve Yazılım

Web Tasarım Nedir ?

Bursa'da hizmet veren Eyfelsoft web tasarım alanında hem ulusal hemde uluslararası kendini kanıtlamış ve ispat etmiş bir firmadır, 1993 yılında çıktığımız bu serüvene yıl 2004'ten itibaren resmi olarak sizlere yazılım ve tasarım konusunda hizmet vermekteyiz.

Firmamız internetin ilk tanınma yıllarında başladığı bu yolculuğa 15 yıl önce arama motoru algoritmaları ile ilgilenmiş olup bu doğrultuda astalavista.com (dönemin popüler arama motoru) ve google.com'un ilk versiyon yılları için Türkiye'nin data kaynağı olmuştur.

İstediğiniz Alan Adınızı Sorgulayın veya IP Sorgusu Gönderin
  
Tab 2
Tab 3

Web Tasarım ve Yazılım için

Web grafik tasarımı, grafik tasarım alanı ile yakın ilişkili bir konu olarak ele alınabilir ama kendi içerisinde ayrı bir dal olarak çok geniş bir alanı işgal etmektedir. Klasik bir grafik tasarımcısı web tasarım alanında çalışmaya başladığında klasik tasarım anlayışının ve alışkanlıklarının yeterli olmadığını kısa süre içerisinde fark edecek ve bu iş için ayrıca tecrübe edinmesi gerektiğinin farkına varması hiç de zor olmayacaktır. Günümüzde sunulan ve üzerinde çalışılan web tasarımlar, bir sanatsal çalışma olmaktan tamamen sıyrılarak kullanıcıları yormadan daha minimalist tasarıma ve kullanıcı dostu olmakla beraber, web sitesinde gezinmeleri için sadeleşme yolunu seçmiştir. Henüz standartlaşmamış olmakla birlikte kendi kurallarını içinde barındırır.

Hemen Teklif İste . Biz Sizi Arayalım .

Kimler Web Sitesini Yenilemeli?

  • Web sitem hacklendi diyenler.
  • Web tasarımımı beğenmiyorum diyenler.
  • Web sitem eskidi yenisini istiyorum diyenler.
  • Web sitem var fakat kullanamıyorum diyenler.
  • Web sitem var fakat arayan yok diyenler.

Web standartları, değişik web sayfası görüntüleme cihazlarının, web sitesi içinde sunulan bilgileri aynı şekilde kullanıcıya göstermesine yardim eden bir takım yazılım teknolojileri toplamına verilen isimdir. Web standartları sayesinde, sunulan bilgi, elektronik ortamda web tarayıcıları tarafından görüntülenebilir hale geliyor.

  Uyumluluk   Görsel   Hız
  Verimlilik   Anlaşılabilir   İçerik
  Kullanılabilirlik   Hedef   Kitle

Web Tasarım Özet !

Web Tasarım Nereye Gidiyor ?

Web Tasarım ve Yazılım pek iyi noktalara gittiği söylenemez, özellikle bilinçsizce yapılan web tasarımlar adeta arama motorlarını bir çöplük yığınına dönüştürmüştür özellikle üst sıra yarışları ve kullanıcıları daha çok rekabet için her türlü sahte işlemlere başvurmalarına yol açmıştır.

Web Tasarım için firmalar ne kadar bilinçli derseniz maalesef çok az firma bu konuda bilgi sahibidir.

21. yüz yılda teknolojinin geliştiği ve gelişmekte devam ettiği günümüzde görsel meteryallerin önemi, büyük önem kazanmıştır.

Tasarım alanında göstermiş olduğumuz özveri ve farklılığı daima firmalara yansıtmayı öncelik bildik bu yolda edindiğimiz tecrübeleri sizler ile paylaştık bizlere gösterdiğiniz ilgi ve tercihinizden dolayı teşekkür ederiz.

Web Yazılım Nedir

Web yazılımları, Web sitelerinin temelini oluşturan HTML işaretleme diline özellikler katmak için kullanılan yazılımlardır. Bu yazılımlar sayesinde web siteleri bir kişinin düzenlemesine ihtiyaç duyulmadan kendisini otomatik güncelleyebilir. Buna örnek vermek gerekirse bir web sitesindeki RSS beslemeleri gösterilebilir. Birçok web sitesinin RSS beslemesi kendisini otomatik günceller.

developer&design
  • Destek Aktif
  • Canlı Sohbet