3D Video Çekim

3d Video Teknolojisi ile Tanışın

3d Video Nedir?

Günümüz teknolojisi sürekli gelişiyor kısa bir zamana kadar 3d Panoramik fotoğraf teknikleri mevcut iken artık 3d Panoramik Video teknolojisi ile Panoramik görüntünüz canlı ve akışkan olabilmektedir, peki bu ne demek kısaca sizin dahi görmediğiniz çevrenizi 360 derece görebilmeniz demektir.

3d Panoramik Video çekimi herkes yaptırabilir Hotel, Pansiyon, Plaj, Fabrika, Kurum, Düğün, Organizasyon vb. aklınıza gelebilecek her yerde kullanılabilir. Bir düşünün 3D Video harika bir şey sizin dışınızda olan dünyayı görmediklerinizi görürsünüz muhteşem bir teknoloji ile tanışın.

3D Panoramik Video Teknolojisini uzman ekip ile 4K UHD teknolojisi ile kayıt ediyor birleştiriyor ve sizlere sunuyoruz.

Yapılan çalışmayı dilediğiniz yerde kullanın ister web sitenizde paylaşın isterseniz YouTube da veya fuar alanında siz sadece hayal edin girisini biz bırakın.

Örnek 360°C Video Universal Hotel

Not: Dilerseniz IHA aracı ile 360°C gökyüzünden çekim yapabiliriz bunun için bize ulaşın.

Tanıtım broşürünü inceleyin PDF Yükle

Otel veya firmanız ile ilgili 360°C video çekimi sizleri, müşterileriniz gözünde daha iyi sonuç almanızı sağlayacaktır fikirlerini belirgin hale getirecektir ve daima bir adım önde olmanız ile rakiplerinize ciddi oranda fark sağlamanızı sağlayacaktır, işletmeniz ile alakalı görüşlerin ve tercih sebebi olmanızı sağlayacaktır.

  Memnuniyet   Hizmet   Tesis
  Konum   Hijyen   Kalite

 

Hemen Teklif İste . Biz Sizi Arayalım .

 

production solutions
  • Destek Aktif
  • Canlı Sohbet