Tanıtım Filmi Prodüksiyon

Tanıtım Filmi Prodüksiyon Nedir?

Özetle;Film ekibi prodüksiyon şirketi tarafından bir film yapımı için işe alınan insan topluluğudur. Teknik ekip, Kast'tan yani oyuncu grubundan farklı bir ekiptir. Aynı zamanda film şirketinde ya da filmin fikir haklarında pay sahibi olan prodükterlerden de ayrıdır. Film set ekibi uzmanlık alanlarına göre farklı departmanlara ayrılır.

3d animasyon yada 2d animasyon projelerini prodüksyon haline dönüştüren kullanım şeklidir. Gerçek bir film çekimi üzerine yapılan animasyon eklemeleri ile o işe Animasyon Prodüksiyon diye hitap edebiliriz. Bir iş için birden fazla ekipman, farklı araçlar veya farklı alanlarda uzmanlaşmış insanlar yada kurumlar ile çalışarak ortaya çıkartılan projeye, prodüksiyon denilebilir.

Eyfelsoft olarak bizler animasyon prodüksiyon projeleri yapmaktayız, gerçek çekimlerin üzerine var olmayan 3d/2d nesnelerin eklenmesi ve gerçekte varmış gibi kurgulanması bir animasyon prodüksiyon projesidir.

Biz Uzun Metrajlı Film Yapmıyoruz

Peki Biz Ne Yapıyoruz?

Reklam Filmi, Kısa Tanıtım Filmi, Firma veya Kurum Tanıtım Filmi vb. çalışmalarda profesyonel ekipman ve ekip ile sizlere kaliteli ve bol gösterişli tanıtım veya reklam filimleri üretiyoruz.

Zaman, reklam prodüksiyonu yaptıran kurumlar ve firmalar için ne kadar kıymetliyse, reklam prodüksiyonunu yapanlar için de aynı ölçüde kıymetlidir. Çünkü reklam, zamanla yarışmak demektir.

Verdiğiniz reklam bilgileriyle en kısa zamanda en çarpıcı fikri bulmaya ve bu fikri uygulamaya çalışırız. Sonuçta yaptığımız prodüksiyonun temelinde bize ulaştırdığınız veriler yer almaktadır.

Verilerde eksiklik ya da düzeltme gerektiren yanlışlıklar bulunması ise bizi yine en başa döndürmektedir.

Ortaya çıkardığımız ürünü yok etmek, yeni bir fikir bulmak ve yeni bir prodüksiyon yapmak zaman, emek ve maddi kayıp demektir.

Kurumsal Marka Reklam Filmi Yapımı

Kitlelerin en çok kullandığı dijital ortamlar televizyon kanalları başta gelmek üzere sosyal paylaşım siteleri ardından youtube gibi ortamlardır. Buralar kurumsal şirketlerin markalarını duyuracağı veya ürün lansmanlarının yapacağı mükemmel ortamlardır. Buralardaki reklam unsurları hızlıca yayılır ve marka lansmanı gibi konularda marka sahiplerine büyük avantajlar sağlar. Prodüksiyon film hizmeti Eyfelsoft tarafından sizlere sağlanacaktır.

Kurumsal marka reklamları için animasyon reklam yapımı

1. 3D Animasyon marka reklamı – lansmanı
2. Kurumsal tanıtım animasyonu
3. Ürün reklam animasyonu
4. Hizmet tanıtım animasyonu
5. Pazarlama amaçlı reklam animasyonu
6. Prestij amaçlı reklam filmi
7. Faaliyet raporu animasyonu

Gibi alanlarda televizyonlarda ve sosyal paylaşım ortamlarında 2d – 3d animasyon reklam filmleri yayınlanabilir. Animasyon film hizmeti ve animasyon film üretimi markalar ve bir çok şirket için büyük önem taşır.

 

Hemen Teklif İste . Biz Sizi Arayalım .

 

production solutions
  • Destek Aktif
  • Canlı Sohbet